Skip to main content Skip to search Skip to navigation

SALE -10% OFF ICPS from FM, RF and Oceamo - Discount code: ICPRABATT10

SALES -10% ON OUR Spinnercube³

OUR COUPON 10% NEW CUSTOMER DISCOUNT CODE: NEW10

WYSIWYG Korallen

 Free shipping on orders over €50*

 Dropshipping for items not in stock

 Live animal shipping via GO! Express

Activated carbon


SKU:
DU-81558
GTIN:
4011444815583
Manufacturer:
Shipping weight:
0,59 kg
Item weight:
0,59 kg
Carbon premium, 480 g, Ø 3 mm

Manufacturer according to GPSR
DUPLA
15,49 € *
32,27 € per 1 kg
Item out of stock
Delivery time: 8 - 11 Workdays
In stock
In stock
SKU:
GCCHA
Variations in:
  • Inhalt
Manufacturer:

Manufacturer according to GPSR
GROTECH
17,95 € - 39,95 € *
7 In stock
Inhalt 
In stock
In stock
SKU:
20.604.095-0
GTIN:
4032974409509
Manufacturer:
Shipping weight:
2,60 kg
Item weight:
2,60 kg
ROWAcarbon pelletierte Aktivkohle 2,25 kg Eimer

Manufacturer according to GPSR
Rowa
52,45 € *
23,31 € per 1 kg
3 In stock
Delivery time: 4 - 7 Workdays
In stock
In stock
SKU:
20.604.090-5
GTIN:
4032974409059
Manufacturer:
Shipping weight:
0,31 kg
Item weight:
0,31 kg
ROWAcarbon pelletierte Aktivkohle 225g

Manufacturer according to GPSR
Rowa
11,85 € *
51,52 € per 1 kg
10 In stock
Delivery time: 4 - 7 Workdays
In stock
In stock
SKU:
20.604.091-0
GTIN:
4032974409103
Manufacturer:
Shipping weight:
0,58 kg
Item weight:
0,58 kg
ROWAcarbon pelletierte Aktivkohle 450g

Manufacturer according to GPSR
Rowa
19,45 € *
43,22 € per 1 kg
9 In stock
Delivery time: 4 - 7 Workdays

Items  1 - 5 of 5