Skip to main content Skip to search Skip to navigation

SALE -10% OFF ICPS from FM, RF and Oceamo - Discount code: ICPRABATT10

SALES -10% ON OUR Spinnercube³

OUR COUPON 10% NEW CUSTOMER DISCOUNT CODE: NEW10

WYSIWYG Korallen

 Free shipping on orders over €50*

 Dropshipping for items not in stock

 Live animal shipping via GO! Express

Phosphate absorber


SKU:
DU-81382
GTIN:
4011444813824
Manufacturer:
Shipping weight:
7,35 kg
Item weight:
7,35 kg
Siliphos 7 kg

Manufacturer according to GPSR
DUPLA
209,99 € *
30,00 € per 1 kg
Item out of stock
Delivery time: 8 - 11 Workdays
In stock
In stock
SKU:
DU-81379
GTIN:
4011444813794
Manufacturer:
Shipping weight:
0,19 kg
Item weight:
0,19 kg
Siliphos, 180 ml - 150 g

Manufacturer according to GPSR
DUPLA
13,99 € *
93,27 € per 1 kg
8 In stock
Delivery time: 4 - 7 Workdays
In stock
In stock
SKU:
DU-81380
GTIN:
4011444813800
Manufacturer:
Shipping weight:
0,31 kg
Item weight:
0,31 kg
Siliphos, 360 ml - 300 g

Manufacturer according to GPSR
DUPLA
19,99 € *
66,63 € per 1 kg
3 In stock
Delivery time: 4 - 7 Workdays
In stock
In stock
SKU:
DU-81381
GTIN:
4011444813817
Manufacturer:
Shipping weight:
0,81 kg
Item weight:
0,81 kg
Siliphos, 840 ml - 700 g

Manufacturer according to GPSR
DUPLA
32,99 € *
47,13 € per 1 kg
3 In stock
Delivery time: 4 - 7 Workdays

Items  1 - 4 of 4